بازدید رئیس انجمن سنگ آهن ایران از استارت‌آپ‌های کانی‌بوم

IMG_6771

به گزارش روابط عمومی کانی‌‌بوم، چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ نشست چهارجانبه‌ای با حضور مسئولان و کارشناسان سازندگاه کانی‌بوم، شرکت سرمایه‌گذاری معنا، انجمن سنگ‌آهن ایران و مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) با هدف حمایت از ایده‌ها و فناوری‌های نوین در بخش معدن و صنایع معدنی برگزار شد. گزارش تفصیلی این نشست را در گزارش کانی‌مگ بخوانید:

هم‌افزایی برای تحول نوآورانه در زنجیره ارزش سنگ‌آهن

در حاشیه این نشست، مهرداد اکبریان، رئیس انجمن سنگ‌آهن ایران، از استارت‌آپ‌های تحت حمایت و راهبری کانی‌بوم، مستقر در ایمینو، بازدید کرد. اردلان علیشاهی، مدیرعامل سازندگاه کانی‌بوم، با بیان اینکه دو استارت‌آپ «زمین‌ هوش» و «ماین‌ایکس» در مرحله شتابدهی و سه استارت‌آپ دیگر در مرحله پیش‌شتابدهی قرار دارند، افزود: این استارت‌آپ‌ها با بهره‌گیری از فناوری‌های هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، اینترنت اشیاء و… به دنبال خلق ارزش و ارائه راهکارهای نوآورانه برای رفع چالش‌ها و نیازهای بخش معدن و صنایع معدنی کشورند. وی اضافه کرد: سازندگاه کانی‌بوم با حمایت از صاحبان ایده و تیم‌های استارت‌آپی، در پی توسعه زیست‌بوم نوآوری در بخش معدن و ترویج فرهنگ کارآفرینی میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی معدن است.

در این بازدید هریک از تیم‌ها به معرفی و شرح فعالیت‌های خود پرداختند و از پیشنهادها و توصیه‌های رئیس انجمن سنگ‌آهن ایران بهره‌مند شدند.

دسته بندی ها: اخبار مجله
دیدگاه ها