برگزاری «کارگاه خلاقیت» توسط دکتر هادی افشاری

20211013_171721

در تاریخ ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰ با حضور استارت‌آپ‌های کانی‌بوم در محل ایمینو با تدریس دکتر هادی افشاری تحت عنوان «کارگاه خلافیت» برگزار شد.

آشنایی با مدرس:

دکتر هادی افشاری متولد 1362 در کاشان، هم‌بنیان‌گذار مجموعه‌ی بیست‌تاسی، رئیس هیأت مدیره‌ی شرکت مشاور سرمایه‌گذاری سهم آشنا، مشاور استراتژی، توسعه کسب‌وکار و بازاریابی هلدینگ‌های بزرگ کشور، عضو کمیته سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و نیز مشاور و مدرس دروس حوزه‌ی «توسعه کسب‌وکار و کارآفرینی» در دوره‌های MBA و DBA دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی معتبر و مطرح کشور است.

در کارگاه خلاقیت به چه مفاهیمی پرداخته شد؟

در این کارگاه تعاملی به مفهوم، موانع و راهکارهای ایجاد خلاقیت پرداخته شد؛ خلاقیت یا آفرینندگی توان ساختن یا خلق نمودن چیزی نو است، «خلاقیت بشر تعریفی از قابلیت‌های اقتصاد، زندگی، فناوری، صنایع نو، ثروت نو و تمام مواردی است که از یک اقتصاد موفق جریان می‌گیرند. خلاقیت چند وجهی و چند بعدی است و فقط محدود به یک نوآوری فناورانه یا یک مدل کسب‌وکار نوین نمی‌باشد؛ به عبارت دیگر، خلاقیت شامل انواع متمایز فکرکردن و عاداتی است که بایستی هم در افراد و هم در جامعه کاشته شود.» خلاقیت، مهم‌ترین و اساسی‌ترین قابلیت و توانایی انسان و بنیادی‌ترین عامل ایجاد ارزش است که در همه ابعاد و جوانب زندگی وی نقش کاملاً حیاتی ایفا می‌کند. خلاقیت و نوآوری از والاترین ویژگی‌های انسان است. علوم، تولیدات، فناوری‌ها، صنایع، ابداعات، اختراعات، هنرها، ادبیات، موسیقی، معماری و به‌طور کلی اساس انواع تمدن‌ها از ابتدا تاکنون و دستاوردهای بشری، جلوه‌های گوناگون خلاقیت و نوآوری است.

دسته بندی ها: اخبار
دیدگاه ها