کانی‌بوم شتابدهنده تخصصی نوآوری‌های معدنی و صنایع معدنی است که به استارت‌آپ‌های دارای راهکار هوشمند در این بخش خدمات شتابدهی، سرمایه‌گذاری و توسعه بازار ارائه می‌دهد. به عبارت ساده، کانی‌بوم تیمی از متخصصان را برای راه اندازی کسب‌وکار شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

کانی‌بوم در کنار ارائه آموزش و منتورینگ، مشاوره‌های فنی و امکانات مالی به‌منظور ساخت و ارزیابی نمونه اولیه محصول را در شرایط واقعی فراهم می‌آورد. همچنین این سازندگاه با علم به شرایط خاص پیاده‌سازی فناوری‌های نوین در معادن، محدودیتی از نظر ریالی در سرمایه‌گذاری بر روی فناوری‌ها ندارد.

کانی‌بوم توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و سرمایه‌گذاران شرکتی پشتیبانی می‌شود. یکی از این مجموعه‌ها شرکت سرمایه‌گذاری معنا است. این شرکت با ماموریت حمایت از ایجاد بسترها و زیرساخت‌های مورد نیاز کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و نوآور معدنی، از طریق پشتیبانی از «سازندگاه کسب‌وکارهای نوآورانه کانی‌بوم» به دنبال ایجاد و گسترش زیست‌بوم و زیرساخت‌های توسعه‌ دانش و فعالیت‌های دانش‌بنیان معدنی است.

افزایش دقت، قدرت و سرعت تصمیم‌گیری

افزایش ایمنی فضای کار

افزایش بهره‌وری از طریق کاهش خطاهای محاسباتی (نیروی انسانی و تجهیزات)

کاهش آسیب‌های زیست‌محیطی از طریق بهینه‌سازی فرآیندها و مدیریت زیرساخت‌ها

توسعه و رشد صنایع و معادن در مسیر توسعه پایدار

معرفی معادن و صنایع معدنی پیشگام کشور به عنوان یک برند منطقه‌ای

در کلیه روزهای سال و هر ساعتی از شبانه روز، شما می‌توانید درخواست پذیرش دهید و در اولین فرصت درخواست شما بررسی خواهد شد.

ارزیابی اولیه

ارائۀ اولیه تیم نوآور تایید‌شده

پذیرش موقت

ارزیابی نهایی توسط شتابدهنده

بررسی طرح نهایی در کمیته سرمایه‌گذاری و تخصیص سرمایۀ اولیه

انعقاد قرارداد و ورود به فرآیند شتابدهی

شتابدهی

پساشتابدهی

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مراحل برنامه مراجعه کنید.