طرح صدف؛ راهنمای مسیر آینده حرفه‌ای و شغلی بر اساس استعدادها

کانی بوم؛ حامی موج چهارمی شدن معادن

سومین دوره طرح توانمندسازی شغلی صدف اجرا می‌شود

سومین دوره طرح توانمندسازی شغلی صدف با هدف، ایجاد انگیزه و توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه شهید بهشتی به منظور کمک به نقش‌آفرینی موثر آن‌ها در اکوسیستم فناوری و نوآوری و طراحی مسیر آینده حرفه‌ای و شغلی بر اساس استعدادها و ویژگی‌های هر فرد در جهت تسهیل ورود ایشان به بازار کار (زیست بوم کسب وکار) اجرا می‌شود.

در این زمینه، تفاهم‌نامه‌‌اى در تاريخ ۱۱ آبان‌ماه، برای همکاری در برگزاری سومین دوره طرح توانمندسازی صدف امضا شد. بر اساس این تفاهم‌نامه، پارك فناوری پردیس به عنوان حامی و دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی به عنوان تسهيل‌گر و سازندگاه كانى بوم مجرى اين طرح خواهند بود.

هدف از اجرای طرح توانمندسازی صدف، ایجاد انگیزه و توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه شهید بهشتی به منظور کمک به نقش‌آفرینی آن‌ها در اکوسیستم فناوری و نوآوری و طراحی مسیر آینده حرفه‌ای و شغلی بر اساس استعدادها و ویژگی‌های هر فرد در جهت تسهیل ورود ایشان به بازار کار (زیست بوم کسب وکار) است.

در طرح صدف به افراد کمک می‌شود، تا ابتدا به خودشناسی برسند و در ادامه با حضور در کارگاه‌های مختلف، مسیر درست شغلی را انتخاب و درنهایت بتوانند نقش‌آفرینی مؤثری در اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور داشته باشند.

مهمترین مزیت‌های، طرح توانمندسازی شغلی صدف، آزمون و مشاوره‌های فردی و شغلی، طراحی مسیر حرفه‌ای و شغلی،‌ حضور در کارگاه‌های مهارت‌افزایی، ارایه و ایجاد فرصت کارآموزی، ارایه گواهی پایان دوره و بازدید از اکوسیستم نوآوری و فناوری هستند.

طرح توانمندسازی صدف در قالب چهار فاز که در مجموع شامل ۶۲ساعت کلاس‌های کارگاهی و معرفی برای کارآموزی و حضور در بوت کمپ‌های‌ آموزشی به همراه ۱۰ ساعت کارگاه اختصاصی تهیه و تولید محتوا تهیه و آماده‌ سازی شده است.

علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند جهت هماهنگی با آدرس info@kaniboom.ir  در ارتباط باشند.

 

 

دسته بندی ها: اخبار
دیدگاه ها