هم‌سرمایه‌گذاری سازندگاه کانی‌بوم و MMTE بر روی فناوری‌های نوین معدنی

1630487521088

به گزارش روابط عمومی سازندگاه کانی‌بوم، سه‌شنبه 2 شهریور ماه 1400 نشست مشترک میان سازندگاه کانی‌بوم، شرکت مهندسی فناور معادن و فلزات (MMTE) و مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) درباره هم‌سرمایه گذاری بر روی فناوری‌های نوین و نیازهای فناورانه صنعت فولاد برگزار شد.

شرکت مهندسی فن‌آور معادن و فلزات (MMTE) ، به دنبال انتقال تکنولوژی روز دنیا به ایران و بومی‌سازی آن در فرآوری فلزات و صنایع معدنی داخل کشور، تلاش در جهت جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و افزایش بهره‌وری و صدور خدمات فنی و تجهیزات در این حوزه می‌باشد. این شرکت در چهارچوب یک موسسه اقتصادی، در زمینه‌های مطالعاتی، طراحی و مهندسی، تدارکات، اجراء، مشاوره و نظارت، بهره‌برداری و مدیریت پروژه‌های صنایع معدنی در کشور فعالیت می کند.

شرکت MMTE در مجموعه‌های بزرگ فولادی و معدنی، پروژه‌های صنعتی خود را اجرا کرده و در آن‌ها حضور فعال دارد. از بزرگ‌‌ترین پروژه‌های شرکت مهندسی فن‌آور معادن و فلزات می‌توان به پروژه احیاء شماره ۳ مگامدول توسعه آهن و فولاد گل گهر، پروژه جهان فولاد سیرجان، پروژه فولادسازی فولاد میانه، پروژه فولادسازی جهان فولاد سیرجان SMP و …اشاره کرد.

در این نشست، در خصوص چگونگی به کارگیری رویکردهای نوآورانه در پاسخگویی به نیازها و عارضه‌‌های صنعت فولاد و همچنین ایجاد لایسنس برای فناوری‌های معدنی بحث و گفت‌وگو شد.

در حاشیه این نشست مدیران شرکت MMTE ضمن بازدید از استارت‌آپ‌های سازندگاه کانی‌بوم، با ابراز خشنودی از اقدامات صورت گرفته در پیاده سازی فناوری‌های مرزی در حوزه معدن و صنایع معدنی توسط استارت‌آپ‌های فناور سازندگاه کانی‌بوم، علاقه‌مندی خود را بر هم‌سرمایه گذاری در زمینه هوشمندسازی معادن و به‌ کارگیری محصولات و خدمات این استارت‌آپ‌ها در مگاپروژه های صنعت معدن کشور اعلام نمودند.

   

دسته بندی ها: اخبار
دیدگاه ها